Genel Müdürümüz Muharrem Özyılmaz'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı!

Değerli mesai arkadaşlarım,

Bir vatan sahibi olmak, bu vatanda yaşayan ulusun hakimiyetinin ve egemenliğinin olması, egemenliği ve vatanı korumak da dünyada en önemli konu olduğu nettir ve son yıllarda da bu olguların değeri de tam olarak anlaşılmıştır.
Tarihte Anadolu’da sıkışıp kalan necip Türk Milleti’nin kaderini eline almak üzere halkın temsilcilerinin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde devreye girmiş ve meclisi kurmuş olması ile genç Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri atılmış ve istiklal harbi ile Anadolu Halkı birlik ve beraberlik içinde büyük bir zafere imza atmıştır.
100 yıl önce dünya tarihinde Türk Milleti’nin tarihe yazdığı en önemli destanlardan biri olan istiklal zaferi ile sonuçlanan bu sürecin başlangıcı olan TBMM kuruluşu ve parlamenter demokrasiye geçişin yıldönümü ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Vatanı ve bu değerleri korumanın çocukları korumakla başlayacağı ve dünyanın bize çocukların emaneti olması felsefesi ile Çocuklara armağan ettiği bu özel gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyorum.
Bu vesile ile hepinize sağlıklı, birlik ve beraberlik içinde vatan sevgisi ile büyümüş, yetişmiş bir nesil ümidi ile çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Facebook Twitter Vimeo Share to Stumble Upon More...